O mně

Petr se začal vážně zabývat fotografií v roce 2002, po absolvování kurzů fotografie na střední škole Kamiakin ve městě Kennewick ve Washingtonu.

Poté fotil fotbalové zápasy a lední hokej pro kluby v Rakovníku. Mezi jeho nejvýznamnější zákazníky se řadí společnost Lasselsberger a.s., zabývající se výrobou obkladů a keramiky, pro kterou fotil speciální dekory a koupelny do internetového katalogu a pro časopisy. Petr také fotil ateliérovou a módní fotografii pro osobní prezentaci modelek a modelů.

Jeho oblíbenou zábavou je návštěva klubů a fotografování pro DJ a propagace klubových večerů například pro DJ Macia a plzeňské PH+. Petr se také zabývá svatební fotografií už od roku 2006. V minulých letech se účastnil studia v USA ve státě New York na univerzitě Union College, kde studoval fotografii. Zúčastnil se letního programu, pod vedením zkušeného fotografa Martina Benjamina.

V dalších letech začal fotografovat i maturitní plesy. Novinkou je spolupráce s fotografem Janem Čislinským při fotografování maturitních plesů ve dvojici od školního roku roku 2011/2012. V současné době o něm vyšla stať ve Slovníku výtvarníků z Rakovníka a okolí. Dále s ním byl pořízen rozhovor pro týdeník Raport.

Z jeho cest si můžete přečíst deníky z ročního pobytu na střední škole v USA a ze Střední Ameriky. Dále procestoval i Bolívii a Peru.